Αριθμός αγγελίας:
54356476
Κωδικός ακινήτου:
Α-147426
Τιμή:
290.000 €
Κατηγορία:
Μονοκατοικία
Περιοχή:
Αθήνα - κέντρο » Κολωνός - κολοκυνθούς
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1407 /τ.μ.
Εμβαδόν:
206 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
22/05/2026
Υπνοδωμάτια:
6 υπνοδωμάτια
Έτος κατασκευής:
1960
Σύστημα θέρμανσης:
Κεντρική θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Χωρίς θέρμανση
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Τελευταία αλλαγή:
7 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
1
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54356476
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
206 τμ μονοκατοικία ισόγειο και 1ου ορόφου
διαμπερές , διπλά τζάμια αλουμίνια, τέντες, πλακάκια , σε ήσυχο σημείο χωρίς ανελκυστηρα, σε οικοπεδο 150τμ με δικαίωμα υψουν με συντελεστή δόμησης 3και υπόλοιπο δόμησης για δύο ακόμη ορόφους.
Παρολο που βρίσκεται σε ήσυχο δρόμο, ειναι πλησιον σε συγκοινωνίες και κοντα στο μετρό. (Κωδικός: Α-147426)
► ALFAMESITIKI REAL ESTATE GROUP -
► Μέλος Συλλόγου Μεσιτών - Πιστοποιημένο μεσιτικό γραφείο
► Για περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά με το ακίνητο, το κτίριο ή την περιοχή καθώς και για την επίσκεψη του ακινήτου μπορείτε να επισκεφτείτε την σελίδα
- https://www.alfamesitiki.gr/pdetails?id=Α-147426
► Για ευκαιρίες σε παρόμοια ακίνητα και σε άλλες περιοχές επισκεφτείτε
τη σελίδα μας στο alfamesitiki.gr
► Τελευταία ενημέρωση 22/5/2026
► Ακολουθήστε μας στο Facebook
www.facebook.com/alfamesitiki.gr
! Σημείωση: Το σημείο στο χάρτη είναι ενδεικτικό και δεν καθορίζει την πραγματική διεύθυνση του ακινήτου !
► Ζητάμε Ακίνητα για Ξένους και Έλληνες πελάτες της εταιρείας μας προς άμεση αγορά
► Επικοινωνήστε μαζί μας στο 210 95800 52