Αριθμός αγγελίας:
54318182
Κωδικός ακινήτου:
2800658
Τιμή:
69.000 €
Κατηγορία:
Διαμέρισμα
Περιοχή:
Αθήνα - νότια προάστια » Καλλιθέα » Τζιτζιφιές
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 1864 /τ.μ.
Εμβαδόν:
37 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
20/05/2026
Υπνοδωμάτια:
1 υπνοδωμάτια
Όροφος:
Ισόγειο
Έτος κατασκευής:
1950
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
1
Μέσο θέρμανσης:
Κλιματιστικό
Ενεργειακή κλάση:
Δ
Σαλόνια:
1
Κουζίνες:
1
Ζώνη:
Οικιστική ζώνη
Τελευταία αλλαγή:
4 ημέρες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
29
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/54318182
Τηλέφωνο:
(Planet Real Estate)
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Διατίθεται προς πώληση φωτεινή και πλήρως ανακαινισμένη ισόγεια γκαρσονιέρα συνολικής επιφάνειας 37 τ.μ., σε ήσυχο και προσεγμένο σημείο της περιοχής Τζιτζιφιές Καλλιθέας, σε μικρή απόσταση από τη θάλασσα και το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος.
Το ακίνητο βρίσκεται σε διώροφο κτήριο κατασκευής 1950 και έχει υποστεί πλήρη και σύγχρονη ανακαίνιση το 2025, με έμφαση στη λειτουργικότητα, την ποιότητα υλικών και τη σύγχρονη αισθητική.
Αποτελείται από:
• 1 άνετο υπνοδωμάτιο
• Καθιστικό
• Λειτουργική κουζίνα
• Χωλ
• Μπάνιο
• Ιδιόχρηστο κήπο, ιδανικό για χαλάρωση ή καθημερινή χρήση
Το ακίνητο διαθέτει:
• Αυτόνομη θέρμανση με ρεύμα
• Κλιματισμό
• Κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια
• Πόρτα ασφαλείας με τρίαινα
• Εντοιχιζόμενες ντουλάπες
• Θέση στάθμευσης, σημαντικό πλεονέκτημα για την περιοχή
Η τοποθεσία του ακινήτου είναι ιδιαίτερα προνομιακή, καθώς:
• Βρίσκεται σε ήσυχη γειτονιά
• Απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από τη θάλασσα
• Σε πολύ κοντινή απόσταση από το Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος
• Έχει εύκολη πρόσβαση σε μέσα μαζικής μεταφοράς, αγορά, καφέ και χώρους αναψυχής
🔑 Επενδυτική Πληροφορία:
Το ακίνητο είναι ήδη μισθωμένο έως 04/2027 , με μηνιαίο μίσθωμα 410€, προσφέροντας άμεση και σταθερή απόδοση στον αγοραστή. ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΚΙΝΗΤΟΥ: 2800658