Αριθμός αγγελίας:
48175540
Κωδικός ακινήτου:
61590
Τιμή:
750.000 €
Κατηγορία:
Μονοκατοικία
Περιοχή:
Ζάκυνθος » Λαγανάς » Μουζάκι
Τιμή ανά τ.μ.:
€ 2142 /τ.μ.
Εμβαδόν:
350 τ.μ.
Διαθέσιμο από:
01/08/2025
Υπνοδωμάτια:
0 υπνοδωμάτια
Έτος κατασκευής:
1995
Σύστημα θέρμανσης:
Αυτόνομη θέρμανση
Μπάνια:
0
Μέσο θέρμανσης:
Πετρέλαιο
Ενεργειακή κλάση:
Β
Σαλόνια:
0
Ζώνη:
Οικιστική ζώνη
Τελευταία αλλαγή:
πάνω από 2 μήνες πριν
Εμφανίσεις αγγελίας:
40
Σύνδεσμος:
www.plot.gr/48175540
Τηλέφωνο:
Online Χρηματοδότηση
Περιγραφή
Πωλείται
1-ορόφου μονοκατοικία έκτασης 350 τ.μ στη Ζάκυνθο.
Η μονοκατοικία έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει τζάκι, θέση στάθμευσης, κήπο, συναγερμό, αποθήκη.